Artikelcode (SKU): 586693 SKU leverancier: CNCB500400
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586693
EAN 8714452109625
SKU leverancier CNCB500400
Merk CARAT
Diameter 500 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM