Artikelcode (SKU): 586694 SKU leverancier: CNCB600400
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586694
EAN 8714452109632
SKU leverancier CNCB600400
Merk CARAT
Diameter 600 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM