Artikelcode (SKU): 586696 SKU leverancier: CNCE3004D0
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586696
EAN 8714452221020
SKU leverancier CNCE3004D0
Merk CARAT
Diameter 300 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 7 MM