Artikelcode (SKU): 586697 SKU leverancier: CNCE3504D0
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586697
EAN 8714452221044
SKU leverancier CNCE3504D0
Merk CARAT
Diameter 350 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 7 MM