Artikelcode (SKU): 132453 SKU leverancier: CNE2504DC0
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132453
EAN 8714452110201
SKU leverancier CNE2504DC0
Merk CARAT
Diameter 250 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM