Artikelcode (SKU): 586699 SKU leverancier: CNE3004DC0
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586699
EAN 8714452110225
SKU leverancier CNE3004DC0
Merk CARAT
Diameter 300 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM