Artikelcode (SKU): 586700 SKU leverancier: CNE3005DC0
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586700
EAN 8714452110232
SKU leverancier CNE3005DC0
Merk CARAT
Diameter 300 MM
Asgat 30 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM