Artikelcode (SKU): 132454 SKU leverancier: CNE3504DC0
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132454
EAN 8714452110249
SKU leverancier CNE3504DC0
Merk CARAT
Diameter 350 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM