Artikelcode (SKU): 586701 SKU leverancier: CNE4004DC0
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586701
EAN 8714452110263
SKU leverancier CNE4004DC0
Merk CARAT
Diameter 400 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM