Artikelcode (SKU): 132455 SKU leverancier: CNE5004DC0
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132455
EAN 8714452110287
SKU leverancier CNE5004DC0
Merk CARAT
Diameter 500 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM