Artikelcode (SKU): 896130 SKU leverancier: CNE5005000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 896130
EAN 5420022769009
SKU leverancier CNE5005000
Merk CARAT
Diameter 500 MM
Asgat 30.00 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM