Artikelcode (SKU): 132456 SKU leverancier: CNE6004DC0
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132456
EAN 8714452082560
SKU leverancier CNE6004DC0
Merk CARAT
Diameter 600 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM