Artikelcode (SKU): 132457 SKU leverancier: CNE6504D00
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132457
EAN 8714452097052
SKU leverancier CNE6504D00
Merk CARAT
Diameter 650 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM