Artikelcode (SKU): 586702 SKU leverancier: CNE7004000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586702
EAN 8714452000717
SKU leverancier CNE7004000
Merk CARAT
Diameter 700 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM