Artikelcode (SKU): 586703 SKU leverancier: CNE7006000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586703
EAN 8714452037447
SKU leverancier CNE7006000
Merk CARAT
Diameter 700 MM
Asgat 60 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM