Artikelcode (SKU): 586704 SKU leverancier: CNEB300400
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586704
EAN 8714452109373
SKU leverancier CNEB300400
Merk CARAT
Diameter 300 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM