Artikelcode (SKU): 586705 SKU leverancier: CNEB300500
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586705
EAN 8714452109380
SKU leverancier CNEB300500
Merk CARAT
Diameter 300 MM
Asgat 30 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM