Artikelcode (SKU): 132458 SKU leverancier: CNEB350400
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132458
EAN 8714452109397
SKU leverancier CNEB350400
Merk CARAT
Diameter 350 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM