Artikelcode (SKU): 132459 SKU leverancier: CNEB400400
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132459
EAN 8714452109410
SKU leverancier CNEB400400
Merk CARAT
Diameter 400 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM