Artikelcode (SKU): 132460 SKU leverancier: CNEB450400
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132460
EAN 8714452109427
SKU leverancier CNEB450400
Merk CARAT
Diameter 450 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM