Artikelcode (SKU): 132461 SKU leverancier: CNEB500400
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132461
EAN 8714452109434
SKU leverancier CNEB500400
Merk CARAT
Diameter 500 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM