Artikelcode (SKU): 132462 SKU leverancier: CNEB600400
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132462
EAN 8714452109441
SKU leverancier CNEB600400
Merk CARAT
Diameter 600 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM