Artikelcode (SKU): 132463 SKU leverancier: CNEB650400
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132463
EAN 8714452011157
SKU leverancier CNEB650400
Merk CARAT
Diameter 650 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM