Artikelcode (SKU): 586708 SKU leverancier: CNEE3504D0
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586708
EAN 8714452221082
SKU leverancier CNEE3504D0
Merk CARAT
Diameter 350 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 7 MM