Artikelcode (SKU): 586710 SKU leverancier: CNG3004000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586710
EAN 8714452096901
SKU leverancier CNG3004000
Merk CARAT
Diameter 300 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM