Artikelcode (SKU): 586711 SKU leverancier: CNG3504000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586711
EAN 8714452096918
SKU leverancier CNG3504000
Merk CARAT
Diameter 350 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM