Artikelcode (SKU): 586712 SKU leverancier: CNM3004000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586712
EAN 8714452097021
SKU leverancier CNM3004000
Merk CARAT
Diameter 300 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM