Artikelcode (SKU): 586713 SKU leverancier: CNM3504000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586713
EAN 8714452097038
SKU leverancier CNM3504000
Merk CARAT
Diameter 350 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM