Artikelcode (SKU): 586714 SKU leverancier: CNTS2504D0
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586714
EAN 8714452110973
SKU leverancier CNTS2504D0
Merk CARAT
Diameter 250 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM