Artikelcode (SKU): 586715 SKU leverancier: CNTS3004D0
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586715
EAN 8714452082515
SKU leverancier CNTS3004D0
Merk CARAT
Diameter 300 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM