Artikelcode (SKU): 162164 SKU leverancier: CNTS3504D0
Specificaties
Artikelcode (SKU) 162164
EAN 8714452082522
SKU leverancier CNTS3504D0
Merk CARAT
Diameter 350 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM