Artikelcode (SKU): 586716 SKU leverancier: CRB3002000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586716
EAN 8714452109458
SKU leverancier CRB3002000
Merk CARAT
Diameter 300 MM
Asgat 20 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM