Artikelcode (SKU): 586717 SKU leverancier: CRB3004000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586717
EAN 8714452109472
SKU leverancier CRB3004000
Merk CARAT
Diameter 300 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM