Artikelcode (SKU): 132468 SKU leverancier: CRB3504000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132468
EAN 8714452109502
SKU leverancier CRB3504000
Merk CARAT
Diameter 350 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM