Artikelcode (SKU): 132469 SKU leverancier: CRB4002000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132469
EAN 8714452109519
SKU leverancier CRB4002000
Merk CARAT
Diameter 400 MM
Asgat 30 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM