Artikelcode (SKU): 132470 SKU leverancier: CRB4004000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132470
EAN 8714452109526
SKU leverancier CRB4004000
Merk CARAT
Diameter 400 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM