Artikelcode (SKU): 132471 SKU leverancier: CRB4504000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132471
EAN 8714452109533
SKU leverancier CRB4504000
Merk CARAT
Diameter 450 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM