Artikelcode (SKU): 132472 SKU leverancier: CRB5004000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132472
EAN 8714452109540
SKU leverancier CRB5004000
Merk CARAT
Diameter 500 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM