Artikelcode (SKU): 586718 SKU leverancier: CRB6004000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586718
EAN 8714452109557
SKU leverancier CRB6004000
Merk CARAT
Diameter 600 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM