Artikelcode (SKU): 896131 SKU leverancier: CRB6504000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 896131
EAN 5420022769399
SKU leverancier CRB6504000
Merk CARAT
Diameter 650 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 17 MM