Artikelcode (SKU): 896133 SKU leverancier: CRB8004000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 896133
EAN 5420022769467
SKU leverancier CRB8004000
Merk CARAT
Diameter 800 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 17 MM