Artikelcode (SKU): 586727 SKU leverancier: CS2305000P
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586727
EAN 8714452053324
SKU leverancier CS2305000P
Merk CARAT
Diameter 230 MM
Asgat 30 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM