Artikelcode (SKU): 132481 SKU leverancier: CS3502000P
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132481
EAN 8714452012406
SKU leverancier CS3502000P
Merk CARAT
Diameter 350 MM
Asgat 20 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM