Artikelcode (SKU): 132482 SKU leverancier: CS3504000P
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132482
EAN 8714452012413
SKU leverancier CS3504000P
Merk CARAT
Diameter 350 MM
Asgat 25.4 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 10 MM