Artikelcode (SKU): 817522 SKU leverancier: CSB1253000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 817522
EAN 5420022769221
SKU leverancier CSB1253000
Merk CARAT
Diameter 125 MM
Asgat 22.2 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 13 MM