Artikelcode (SKU): 817523 SKU leverancier: CSB2303000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 817523
EAN 5420022769238
SKU leverancier CSB2303000
Merk CARAT
Diameter 230 MM
Asgat 22.2 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 13 MM