Artikelcode (SKU): 817524 SKU leverancier: CSB3502000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 817524
EAN 5420022769245
SKU leverancier CSB3502000
Merk CARAT
Diameter 350 MM
Asgat 20 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 13 MM