Artikelcode (SKU): 817525 SKU leverancier: CSB3504000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 817525
EAN 5420022769252
SKU leverancier CSB3504000
Merk CARAT
Diameter 350 MM
Asgat 25.40 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 13 MM