Artikelcode (SKU): 817526 SKU leverancier: CSB4002000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 817526
EAN 5420022769269
SKU leverancier CSB4002000
Merk CARAT
Diameter 400 MM
Asgat 20 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 13 MM