Artikelcode (SKU): 817527 SKU leverancier: CSB4004000
Specificaties
Artikelcode (SKU) 817527
EAN 5420022769276
SKU leverancier CSB4004000
Merk CARAT
Diameter 400 MM
Asgat 25.40 MM
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 13 MM